ساج و سه پایه صحرایی سه پایه صحرایی ساج سرخ پوستی ساج و سه پایه سرخ پوستی
ساج سرخ پوستی

ساج و سه پایه سرخ پوستی

ساج و سه پایه سرخ پوستی

  • مناسب برای پخت و سرخ کردن غذا
  •  قابلیت جمع شدن سه پایه و حمل راحت آن
  • قابل استفاده بودن تابه بر روی اجاق گاز
  • سه پایه فولادی محکم و مقاوم در برابر آتش
  • درای حلقه آویز در سه پایه برای آویزان کردن کتری آب
  •  قابل استفاده در حیاط و بالکن و سفرهای تفریحی
  •  ارتفاع مناسب از زمین برای قرار دادن ساج و سه پایه بر روی کباب پز یا منقل
  •  دارا بودن دو اندازه ساج  38 سانتی متری و 44 سانتی متری به انتخاب مشتری
220,000 تومان
اندازه
توضیحات

آشپزی در طبیعت یکی از ضروریات و جذابیت­های هر سفری هست. اما آشپزی زمانی لذت بخش است که امکانات مناسب هم به همراه داشته باشید.

ساج و سه پایه صحرایی یکی از این وسایل است که می­تواند لذت خاطر را به غذا و خاطره­ای زیبا از سفر را به ارمغان بیاورد. ساج و سه پایه یا ساج پایه دارد شامل دو قسمت سه پایه و ساج می­باشد که از سه پایه علاوه بر نگه داری ساج برای آویز کردن کتری روی آتش و حتی گذاشتن توری کباب هم استفاده می­شود. ساج تابه­ای یا ساج درب دار آن هم ارز جنس گالوانیزه ضد زنگ می­باشد که در برابر حرارت و تابندگی مقاومت بسیار بالایی دارد. درب دار بودن ساج باعث می­شود از ورود گرده هیزم با گرد و خاک به داخل غذا ممانعت شود و به پختن هر چه بهتر غذا بسیار کمک می­کند.

این ساج سفری با ساج سه پایه در روی میط کوچک و بزرگ هستند که بستگی به تعداد نفرات با سلیقه مشتری می­توان آن را انتخاب کرد.

از ساج­های رو آتش یا ساج سه پایه صحرایی می­توان برای پخت انواع غذا و یا سرخ کردن انواع غذا استفاده می­شود. ساج صحرایی به وسیله سه عدد حلقه به روی سه پایه سوار می­شود و با فاصله مناسب از آن قرار می­گیرد.

در طراحی ساج ساج سه پایه آشتی به این نکته توجه شده که منقل به راحتی در زیر آن قرار بگیرد که این باعث می­شود که حتی در داخل بالکن یا حیاط هم با گذاشتن منقل در زیر ساج سه پایه به راحتی از آن استفاده شود و لذت یک غذای آتشی را در داخل خانه هم تجربه کرد.

فروشگاه لاوا مارکت با تولید و عرضه مستقیم انواع ساج و سه پایه صحرایی از تولیدی و بدون واسطه و ارسال رایگان به درب منزل باعث می­شود که این ساج و سه پایه با ارزان ترین قیمت به دست شما عزیزان برسد.

جزئیات محصول

مشخصات

عمق
9 سانتی متر
وزن
2200 گرم
تعداد پایه
3 عدد
قطر ساج
388 سانتی متر یا 44 سانتی متر
جنس سینی
گالوانبزه
ارتفاع سه پایه
78 سانتی متر
عمق 9 سانتی متر
وزن 2200 گرم
تعداد پایه 3 عدد
قطر ساج 388 سانتی متر یا 44 سانتی متر
جنس سینی گالوانبزه
ارتفاع سه پایه 78 سانتی متر

فهرست

واتس آپ

تماس با ما

تنظیمات