تنور گازی چرخ دار تنور گازی خانگی 45 تنور پخت نان نحوه بستن شیر تنور استوانه ای تنور گازی استوانه ای 45*454 تنور گازی ایستاده
تنور گازی استوانه ای 45*454

تنور گازی استوانه ای سایز 45*45

تنور گازی استوانه ای 45*45

  • قابلیت تنظیم حرارت توسط دو عدد شیر تعبیه شده
  • قابلیت پخت نان های نازک و ضخیم
  • ساخته شده از ورق زد زنگ
  • دارای بدنه محکم و مقاوم
  • قابلیت استفاده در خانه و غذاخوری ها
  • دارا بودن سه عدد چرخ غلطکی جهت جابجایی اسان
840,000 تومان
رنگ
  • نقره ای
ناموجود
توضیحات

امروزه انواع تنور خانگی در اشکال و سایزهای مختلف تولید می شود که یکی از مدل های آن تنورگازی گرد یا تنور استوانه ای می باشد که در سایزهای مختلف تولید می شود.

تنور گازی توری دار سایز 45 یکی از سایز های بسیار پر مصرف و مشتری پسند می باشد به دلیل اینکه سبک بوده  و فضای زیادی را هم اشغال نمی کند و از طرف دیگر در حدود سه نان لواش در داخل آن جا می گیرد که از نظر مصرف گاز و سرعت عمل بسیار بهینه می باشد.

تنور نان خانگی استوانه ای سایز 45  دارای قطر مقید دهنه 40 سانتی متری و عمق مفید 45 سانتی متری می باشد که به وسیله یک توری که با فاصله 5 سانتی در اطراف آن قرار گرفته مانع سوختگی و چسسپندگی نانوایی اطرافیان به بدنه تنور می شود. از تنور استوانه ای سایز 45 برای پخت انواع نان های لواش و فطیر و محلی استفاده می شود و کاربرد و نحوه کار با آن شبیه به تنورهای سنتی یا تنورهای گلی قدیمی می باشد.

 تنور استوانه ای 45 دارای دو شعله لوله گاز که یکی از آن ها در پشت بدنه و یکی در داخل تنور قرار دارد که شعله پشت بدنه برای گرم کردن وپخت اصلی نان و شعله وسط به گرم کردن داخل و پخت هر چه بهتر نان می باشد. شعله های تنور گازی گرد هر کدام به صورت جداگانه دارای یک شیر تنظیم حرارت می باشد تا نانوا بتواند به دلخواه میزان حرارت لازم برای پخت نان را تنظیم کند.

تنور گازی استوانه ای دارای سه چرخ می باشد تا به راحتی بتوان آن را جابه جا کرد فروشگاه لاوا مارکت با عرضه مستقیم تنور پخت نان خانگی از تولید بدون واسطه باعث شده تا تنور خانگی ارزان قیمتی را به مشتری ارائه دهد و همچنین این محصول دارای بسته بندی مناسب بوده و به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال می گردد.

جزئیات محصول

مشخصات

جنس بدنه
گالوانیزه
قطر
45 سانتی متر
عمق
45 سانتی متر
ارتفاع
75 سانتی متر
وزن
11 کیلو گرم
تعداد پایه
3 عدد
ارتفاع پایه
30 سانتی متر
تعداد شعله
2 عدد لوله ای
نوع سوخت
گاز شهری و گاز سلیندری
نوع شیر تنظیم حرارت
شیر برنجی فلکه ای
جنس بدنه گالوانیزه
قطر 45 سانتی متر
عمق 45 سانتی متر
ارتفاع 75 سانتی متر
وزن 11 کیلو گرم
تعداد پایه 3 عدد
ارتفاع پایه 30 سانتی متر
تعداد شعله 2 عدد لوله ای
نوع سوخت گاز شهری و گاز سلیندری
نوع شیر تنظیم حرارت شیر برنجی فلکه ای

فهرست

واتس آپ

تماس با ما

تنظیمات