معرفی انواع بخاری نفتی

انواع بهترین بخاری نفتی

بشر امروز به تجهیزات پیشرفته روی آورده، چنانکه تصور می کند دیگر نمی توان از لوازم قدیمی تر استفاده کرد! اما اینگونه نیست و همچنان در برخی موقعیت ها این لوازم سنتی ازجمله لوازم گرمایشی قدیمی قابل استفاده است. از جمله آنها می توان بخاری هیزمی و بخاری نفتی گازوئیلی را نام برد. در برخی مناطق دور از امکانات یا کارگاه های دورافتاده یا ویلا و آلاچیق و گردش در طبیعت این لوازم قابل کاربرد است. البته امکانات گاز و برق همانگونه که می دانید دچار قطعی می شوند و بد نیست از این لوازم قدیمی و گاها کار راه انداز هم دم دست داشته باشیم. بیابید با انواع بخاری نفتی که نوع دودکش دار و ایمن آن توسط گروه صنعتی لاوا تولید شده و به فروش می رسد آشنا شویم.

خرید و قیمت انواع بخاری نفتی

انواع بخاری نفتی گازوئیلی

این بخاری ها زیرمجموعه بخاری سنتی محسوب می شود که از سوخت نفت یا گازوئیل استفاده می کند و به محیط گرما می بخشد. انواع متنوعی از این بخاری ها در بازار همچنان به فروش می رسد:

 • بخاری بدون دودکش: این نوع بخاری که به آن چراغ نفتی هم می گویند فاقد دودکش است. معمولا اندازه ظاهری کوچکتری دارد. ایمنی این بخاری نسبت به نوع دودکش دار کمتر است و بوی سوخت حرارت دیده بیشتر در محیط پخش می شود.
 • بخاری دودکش دار: بخاری نفتی نوع دودکش دار نسبت به بدون دودکش، ایمن تر طراحی شده و کمی بزرگ تر بوده و کارایی بیشتری دارد. با انجام و رعایت تست دودکش بخاری و استفاده از این وسیله، نگران ایمنی آن نباشید.

انواع بخاری نفتی دودکش دار

انواع بخاری نفتی دودکش دار

تمامی بخاری های لاوا از نوع دودکش دار و کاملا ایمن هستند. بطور کلی انواع آنها به دو دسته تقسیم می شود:

 • بخاری ساده بدنه بدون رنگ: بدنه این بخاری فاقد رنگ است و قیمت کمتری نسبت به مدل های دیگر دارد.
 • بخاری با بدنه لعاب دار: این بخاری ها بدنه ای رنگی لعاب دار دارند و رنگ با دوام بدنه حتی در محیط های مرطوب دچار خرابی نمی شود. طرح و رنگ های مختلفی از این بخاری ها تولید شده که مطابق با سلیقه خودتان می توانید انتخاب کنید.
 • بخاری عایق دار: این بخاری های نیز لعاب دار هستند و علاوه بر آن، عایقی در بدنه آنها وجود دارد که از چسیدن و سوختن پوست جلوگیری می شود.
  تمامی مدل ها دارای سایزبندی هستند و می توانید به تناسب وسعت محیط مورنظر خود از آنها استفاده نمایید. هنگام استفاده از هریک از مدل ها می بایست نکات ایمنی بخاری نفتی را رعایت نمایید.

بهترین مدل های بخاری گازوئیلی نفتی لاوا

حال که با انواع بخاری فروشگاه لاوا مارکت آشنا شدید،‌ تعدادی از مدل ها را به شما نشان می دهیم تا درصورت تمایل، مدل مناسب را برای خود انتخاب کنید.

بخاری لعاب دار

بخاری نفتی لعاب دار سایز 75

این مدل بخاری دارای سایز بندی ها و طرح های مختلف است. برای مشاهده این مدل ها واد صفحه بخاری لعاب دار شوید.

بخاری ساده

بخاری نفتی گازوئیلی ساده

این بخاری فاقد رنگ و لعاب روی بدنه اما ارزان تر است و همان کارایی بخاری های لعابی را دارد. مشخصات بیشتر را در صفحه بخاری ساده نفتی و بخاری گازوئیلی نفتی لاوا ساده ببینید.

بخاری عایق دار

بخاری گازوئیلی نفتی عایق دار

این بخاری لعابی و عایق دار است و تمهیدات محافظتی بیشتری دارد. وارد لینک بخاری عایق دار سایز ۸۰ شوید تا مشخصات و قیمت آن را ببینید.

بخاری حفاظ دار

این محصول مشابه محصول قبلی است و تنها سایز آن تفاوت دارد. برای مشاهده قیمت و خرید آن به لینک بخاری حفاظ دار نفتی سایز ۱۰۰ مراجعه نمایید.

بخاری سالنی

بخاری گازوئیلی سالنی

این بخاری برای گرم کردن محیط های بسیار بزرگ مثل مساجد، کارگاه ها و منازل بزرگ مناسب است و سایز بزرگتری دارد. برای خرید و قیمت آن وارد لینک بخاری نفتی گازوئیلی سالنی شوید.

خرید و انتخاب بهترین بخاری نفتی

در هنگام خرید انواع بخاری نفتی به محیط موردنظر و مشخصات بخاری حتما دقت کنید. نکات زیر را هنگام خرید درنظر داشته باشید:

 • به سایز بخاری دقت کنید و سایز مناسب محیط خود را سفارش دهید.
 • اگر ظاهر بخاری برایتان مهم است به رنگ بندی دقت کنید و طرح موردنظر خود را از میان طر ح های ارسال پشتیبانی انتخاب کنید.
 • قیمت انواع بخاری نفتی باتوجه به مشخصات و جزئیات هر مدل انتخاب شده و می بایست به این موضوع دقت داشته باشید.
 • با خیال راحت انتخاب و خرید کنید زیرا ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه برای تمامی محصولات لاوا مارکت برقرار است.

با دانستن نکات فوق، تا بهترین بخاری نفتی گازوئیلی را انتخاب می کنید. اگر نمی دانید چگونه از این وسایل استفاده کنید، حتما مقاله روشن کردن بخاری نفتی را مطالعه نمایید. برای دریافت مشاوره بیشتر درمورد خرید و قیمت انواع بخاری نفتی گازوئیلی لاوا حتما با شماره پشتیبانی ۰۹۱۴۶۹۹۹۹۳۵ در ارتباط باشید.

یوسف اسمری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *